Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotogalerie

Seznam všech alb: mstuhan.rajce.idnes.cz

 

Starší alba

Školní rok 2014/15:

Rytířské slavnosti a reportáž

Fotky z plavání Několik foteček z našeho plaveckého výcviku v Neratovicích

 

2014:

Velikonoční veselí

Soutěže ne fotbalovém hřišti 23.4.2014

30.4. 2014 čarodějný slet i let se konal v dopoledních hodinách. Soutěží a zábavy bylo dosti.

Tvoření domečků a kreslení dojmů z čarodějnic

Návštěva zámku ​​9.6.2014 jsme si udělali výlet do zámecké zahrady a taktéž do samotného zámku LOUČEŇ. Než jsme vyjeli vyrobili jsme si korunky pro prince a princezny. Po shlédnutí prostor zámku a poutavém výkladu jsme se uchýlili k malému odpočinku do zeleně zámecké zahrady. Poobědvali řízečky naší paní kuchařky, osvěžili se čajem a vydali jsme se zdolávat labyrinty. Zahradní labyrintárium se dětem líbilo.

Narozeninová oslava Martínka - přinesl dětem spoustu dobrot, tak jsme to trochu oslavili - gratulací, písničkami a tancem.

Pohádkové závodivé hry 19.6.2014 19.6.2014 nám ,jako ostatně každý rok manželé WEISGARBEROVI připravili na fotbalovém hřišti v Tuhani pohodové závodivé hry.

Jarní tvoření

Výlet do knihovny Dne 7. 4. 2014 jsme se s naší drobotinou vydali do neratovické knihovny, kde jsme se dozvěděli spoustu užitečných rad a zajímavostí, týkajících se knížek, knihovny. Následovalo POHÁDKOVÉ ČTENÍ a prohlížení knížek. Teď už víme, jak se knihy půjčují, jak se k nim chováme. Výlet se nám moc líbil.

Výlet na letiště 27.3.2014 jsme byli pozváni na letiště do Sazené. Prohlédli jsme si letiště, hangár pro letadla. Mohli jsme si prolézt letadla, vyzkoušeli jsme si také, jakým způsobem se manipuluje s pákou na ovládání letadla, víme, že se letadlům na noc dávají pyžamka, když jdou spát do hangáru a víme, co je  trup letadla, křídlo, ranvej, co je letadlo ultralehké a co je větroň. Všechno  o letadlech nám poutavým vyprávěním povídal instruktor letecké školy FLY FOR FUN pan Vyhnal se svým synem. Vrátili jsme se vyvětranní, plni dojmů a zážitků z nového. Zkoukněte, jak se nám to líbilo.

 

Procházka k Labi 18.2.2014 jsme se vydali na procházku k Labi, sluníčko nám přálo, nálada byla príma, prošli jsme lužním lesem, cestou jsme našli ztracený luk a pak jsme pokračovali směrem k Labi .....a pak šupajdy na obídek a do pelíšků. Vycházka se vydařila, červené tvářičk y a spokojenost všech ve tvářích nám říkala, že to byl fajn výlet.

Návštěva ZŠ Záboří Dneska jsme se ráno vydali autobusem ,kterým jezdí školáci do Záboří.....tam jsme malou chvilku pobyli ve školce,okoukli jsme školku a pohráli si tam. A pak jsme se vydali do základní školy v Záboří​.

Pyžamová párty Dnes 13.2.2014 jsme si udělali príma den...."PYŽAMOVÉ PÁRTY".....nejprve pár soutěží, házení balonků na cíl, skákání panáka, chůze po ledových krách, přeskakování překážek, tanec na hudbu , hra na židličky, a v závěru polštářová bitva. Děti, jako odměnu za snažení, si domů nesou dárky, barevné tužky, balonky + diplom a hezký pocit z dnešního dne. Podívejte se ,jak jsme si to užívali

10.2.2014 - "Předváděčka tanečně pohybového kroužku".....tento den mohli rodiče shlédnout  vše, co se děti za pouhý půlrok s paní instruktorkou Honzovou naučily. Další zájemci o kroužek na další pololetí se mohou napsat v šatně do předběžného listu. Děkujeme

Platby za další pololetí budou placeny 1.hodinu paní instruktorce.

Oslava Prokůpkových narozenin. Ráno Prokůpek dorazil do školky s pytlíky cukrátek, tak jsme po svačince začali oslavovat, zazpívali jsme mu, zatančili si ,a s narozeninovou čepicí mu popřáli a povozili ....Zkoukněte to, pravda je to trochu rozmazané​.

 

23.1.2013 FOTO Stavění sněhuláků

23.1.2013 FOTO Plavíme se na Severní pól